Ogłoszenie

Witamy wszystkich na nowo otwartym, oficjalnym forum Galactik Football. W przypadku nudów piszcie na Czacie Administracyjnym :D

#1 2011-07-25 17:01:37

Stev

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 23
Punktów :   

Flux

Nazwa: Smog
Opis: Smog to Flux używany przez zawodników drużyny Shadows. Objawia się jako czarna poświata otaczająca graczy, którzy go wyzwolą. Daje możliwość teleportacji na krótkie odległości poprzez zamienienie ciała użytkownika w gaz, przez co możliwe staje się przeniknięcie nawet przez swojego przeciwnika! Smog bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie nazbyt często posługujących się nim ludzi, wywołując u nich silne bóle głowy i nagłe opadnięcie z sił, tak jak miało to miejsce w przypadku Aarcha, który musiał z tego powodu poddać się kuracji na planecie Wamba, oraz Sinneda, który doświadczył tego uczucia dwukrotnie: po raz pierwszy podczas pojedynku z D'Jokiem, a następnie w trakcie półfinałowego meczu drugiej serii, przeciwko Xenons. Szkodliwy okazuje się także brak Smoga u ludzi którzy od dawna mają z nim styczność. Dzieje się tak w przypadku Artegora, który po wybuchu na Planecie Shadow i związanym z tym chwilowym zaniknięciem Fluxa Shadowsów, zapada na ciężką chorobę, z której wyciąga go Dame Simbai. Mimo wszystko, Smog zaliczany jest do jednego z potężniejszych Fluxów w Galaktyce Zaelion.
Nazwa: Oddech
Opis: Flux rodem z Akilliana, dawniej używali go zawodnicy drużyny o tej samej nazwie. Obecnie Oddech jest atrybutem ekip Snow Kids oraz Red Tigers. Niebieska fala energii, która otacza używającego Oddechu zawodnika, wzmaga jego dynamikę oraz siłę strzału. Pozwala także wysoko skakać, a nawet pokonywać krótkie dystanse w powietrzu. Oddech ma również wiele zalet obronnych, gdyż pozwala uniknąć "zamrożenia" żarem Xenonu, czy też oszołomienia metalicznym krzykiem, przed którym Thran w meczu rewanżowym przeciwko Rykers (pierwsza seria) bronił się tworząc z Fluxa specyficzną tarczę ochronną. Ciekawostką jest to, że jako jedyny Flux, Oddech, daje możliwość przekazywanie go między sobą, graczom, którzy akurat go wyzwolili. Zawodnik, otrzymujący skumulowaną moc Fluxa wszystkich zawodników z drużyny, staje się jeszcze bardziej efektywny niż gdyby sam wyzwolił Oddech. Zawodnik jest w stanie kopnąć piłkę z niesamowitą siłą! Co więcej, może nadać jej taką rotację, że piłka, poruszając się spiralnym torem lotu, wygląda jakby była "niesiona" siłą Fluxa! Oddech zaliczany jest do jednego z czterech najsilniejszych Fluxów w galaktyce.
Nazwa: Fala mózgu (Psycho-Pluskwa)
Opis: Nie do końca wiadomo, czy Fala mózgu to Flux, czy jedynie siła umysłowa. Niemniej jednak bramkarz Cyclopses często wykorzystuje "Psycho-Pluskwę" do obrony własnej bramki. Fala emitowana przez niego w wyniku wprawienia w ruch obrotowy jego ogromnego oka, powoduje silny ból głowy przeciwnika . Co ciekawe, Fali Mózgu używa jedynie bramkarz i nie jest ona wykorzystywana w akcjach ofensywnych drużyny. Obrońcy Cyklopów potrafią jednak zwiększyć siłę Psycho-Pluskwy, tworząc specjalny okrąg ze złączonych rąk. Na takim napastniku jak Luur nie zrobiło to jednak większego wrażenia.
Nazwa: Ryk (Duch Ibo)
Opis: Ryk używany jest przez zawodników drużyny Wambas, inaczej nazwany jest Duchem Ibo, gdyż promieniowanie właśnie tego księżyca jest źródłem tego Fluxa. Dzięki działaniu Ryku, mimo, że wydaje się to nieprawdopodobne, Wambas stają się jeszcze bardziej zwinni niż zwykle! Flux pozwala im nie tylko na niebywale wysokie skoki, ale także na niesamowite ewolucje, którymi bramkarz drużyny często zaskakuje najlepszych napastników w galaktyce, wybijając zmierzającą prosto do bramki piłkę efektownym przewrotem.
Nazwa: Nasiono Shiloe
Opis: Nasiono Shiloe jest równie nieprzewidywalne jak sami Pirates. Czym jednak jest? Czy jest to od wieków ukryty Flux Pirates, czy też ładna nazwa na sztuczkę ze znikaniem? Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Być może odpowiedź przyniesie nam nowy sezon Galactik Football, a być może nadal będziemy świadkami licznych dywagacji na ten temat...
Nazwa: Metaliczny Krzyk (Metaliczny Wrzask, Metaliczny Jęk)
Opis: Objawiający się jako pomarańczowa fala energii Metaliczny Krzyk jest Fluxem, z którym spotkanie nie jest zbyt przyjemne. Wydając przeraźliwy krzyk, zawodnicy Rykers są w stanie ogłuszyć, a następnie odrzucić swojego przeciwnika! Zawodnicy z Unadaru, potrafią także wytworzyć ze swojego Fluxa ścianę nie do przejścia, czego świadkami byliśmy w pierwszym meczu grupowym Snow Kids (pierwsza seria), kiedy to Kernor wykonując rzut karny, wytworzyła za sobą taką właśnie barierę. Ciekawostką jest, że przed każdym meczem, Rykers wytwarzają ogromną kulę swojego Fluxa by przestraszyć rywali!
Nazwa: Żar Xenonu
Opis: Jest to prawdopodobnie najpotężniejszy Flux w Galaktyce. Nie dość, że wzmacnia naturalną, ogromną już siłę mieszkańców Gwiazdozbioru Xenons, to pozwala im także na krótką chwilę "zamrozić" swojego przeciwnika! Piłka po strzale z użyciem Żaru Xenonu, leci z taką prędkością, że po wpadnięciu do bramki, potrafi ją wyrzucić w powietrze! Specjaliści w posługiwaniu się tym Fluxem, jakim z pewnością jest Luur, potrafią także nadać piłce ogromną rotację, dzięki której piłka leci po spirali, co skutecznie myli bramkarza. Jakby tego było mało, Żar pozwala zawodnikom latać, a także poruszać z tak ogromną prędkością, że do dokładnego prześledzenia akcji potrzebna jest powtórka w zwolnionym tempie!
Nazwa:Szarża (Fala Jonowa)
Opis: Już sama nazwa drużyny, która używa tego Fluxa - Błyskawice - wskazuje na to, jakie jest jego działanie. Szarża jest bardzo podobna do Smogu, gdyż tak jak on, pozwala zmienić się, zawodnikowi jej używającemu, w falę ożywionego gazu. W tym przypadku jest to fala jonowa, od której wzięła się druga nazwa Fluxa. Daje to Lightnightsom możliwość błyskawicznego przemieszczania się po boisku. Oprócz tego, tak jak większość Fluxów, Fala Jonowa, wzmaga również siłę strzału i poprawia ogólną motorykę ciała.
Nazwa: Metaflux
Opis: Flux syntetyczny, stworzony w laboratorium Technoidu przez profesora I'Sona (Sonny'ego Blackbones'a) i Yarrita Lobnora (Clampa) na zlecenie Generała Bleylocka. Oficjalnie, owocem badań miał być Flux dla drużyny Technodroidów, który miał uczynić ich ruchy bardziej "ludzkimi" i pozwolić na walkę jak równy z równym z najlepszymi ekipami Pucharu Galactik Football. W rzeczywistości Bleylock chciał wykorzystać Metaflux do rozpętania nowej wojny w Galaktyce Zaelion. Sonny, przewidziawszy jego plany, wykradł Metafluxa, jego ucieczka zakończyła się jednak na Akillianie, gdzie jego statek zostaje zestrzelony. Sam pojemnik z Fluxem spada zaś ze znacznej wysokości i roztrzaskując się o podłoże, powoduje ogromną eksplozję, która przesuwając oś planety, wywołuje na niej epokę lodowcową. Po tym incydencie, pamięć Yarrita Lobnora zostaje wykasowana, a tożsamość zmieniona, Sonny zostaje zaś szefem Piratów - buntowników walczących z Technoidem. Po wybuchu, szczątki Metafluxa trafiają do organizmów nienarodzonych jeszcze dzieci, których matki znajdowały się w pobliżu epicentrum. W późniejszym czasie zostają oni zawodnikami nowej reprezentacji Akilliana - Snow Kids. Metaflux, wpłynął na ponowne pojawienie się Oddechu, wzmacniając przy tym jego siłę. Niekorzystnie działał jednak na zdrowie samych zawodników, dlatego zdecydowali się oni na usunięcie go ze swoich organizmów. Galaktyka znowu była zagrożona, gdyż Bleylockowi udało się przejąć MetaFluxa od próbującego go ukryć Sonny'ego. Z pomocą odwiecznego rywala, Technoidu, udało się jednak odzyskać syntetycznego Fluxa i zniszczyć go na zawsze...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
golf 4 uszczelka drzwigolf 4 uszczelka drzwi bbpl moja wredna smocza menda pandora zbugowana v2 konkursy na riot points regulacja gaźnika skuter 2t